Sunday, September 9, 2012

Durnelių užeiga

 09 15, šeštadienis, 21val. Vieta: XI20, Vilnius, visa kita kaip visada.
Facebook'e
Mieli sveteliai, užsukite į mūsų užeigą, čia rasite tikros rusiškos degtinaitės, autentiškų australiškų kengūrų sterblių, beigi lietuviškų ūmėdžių.
Jus aptarnaus žavios kiaunės su taškuotais žiurstais, o rugsėjo 15-osios, šeštadienio, vakarą ant scenos lips itin gyvos muzikos ansambliai iš tolimesnių rajonų.

BOROVIK ERALASH (Omskas – Sankt Peterburgas)
http://musicproduct.livejournal.com/

http://www.youtube.com/watch?v=sDJLSXYyUkk

http://www.youtube.com/watch?v=RDKXexBoBaE


COMPANY FUCK (Australija – Berlynas)

http://www.companyfuck.com/

http://youtu.be/REOxKs3jxSQ


MAFIA VS. NINJA (Lietuvos kaimas)

http://geridalykai.rudosdesros.com/

http://youtu.be/Vbc7MkVoEHs

http://archive.org/details/mvsn_-_minimal_siparis


ARMA (Lietuvos kaimas)

www.arma.lt

------------------------------------------
 
BOROVIK ERALASH
Autsaideris šansonjė, kurio pasaulyje sugyvena horror-reivas, cybergrind ir rusų liaudies pankrokas. Jo dainose gyvi pūčiamieji (trombonas, žalejka, Vladimiro ragelis) kryžminami su laužytų sintezatorių garsais, susiliedami į gilios apokaliptinės psichodelikos srautą. Garsėja tiek savo performansais, tiek skirtingomis technikomis nufilmuotais vaizdo klipais – nuo animacijos iki ezoterinės dokumentikos. Jo pasirodymai vyko Ispanijoje, Italijoje, Olandijoje, Japonijoje, Baltarusijoje ir kitur, tačiau jį pati ypatingai džiugina mistinė sueiga, įvykusi Borisova Grivos kaime.

COMPANY FUCK

Vieno žmogaus sukeliamas noisecore karaoke sprogimas. Žinomas dėl savo energingų ir nenuspėjamų gyvų pasirodymų, Company Fuck vienu metu atlieka (ir parodijuoja) DJ, MC, dainininko ir šokėjo vaidmenis, nepagarbiai, tačiau su meile pašiepdamas atlikėjus, muzikos verslą ir muziką apskritai. Improvizuoti pop/noise fragmentai ir seksualūs psichodeliniai kostiumai suteikia Company Fuck gyviems pasirodymams futuristinio atspalvio. Jis surengia visiškai interaktyvų šou, kuris peržengia atlikimo meistrystės ir gero skonio ribas. Company Fuck tik jam vienam žinomu būdu paverčia sceną pilnu smurto ateities karaoke baru ir net gali priversti publiką jam pritarti.

ARMA atlieka: Zanavykų švaros įtakotas dvasios išskalavimo performansas "Armos vargas”

Arma yra šiuolaikinio meno renginių kuratorius ir kūrėjas, aktyvus nuo 1998m. kaip zinų leidėjas, avangardinės, triukšmo muzikos puoselėtojas, leiblų Perineum (rip) ir Agharta įkūrėjas, klubo Homo Ludens (Jonava) projektų vadovas, įvairių eksperimentinės muzikos projektų dalyvis, outsider meno mėgėjas.

MAFIA VS. NINJA

Vienas Lietuvos shitcore scenos guru, įrašęs albumą dedikuotą Sipariui. Itin reta galimybė pamatyti gyvai. Ką daugiau bepridursi. Šūdas.No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.