Sunday, June 2, 2013

Sergio Sanchez (Meksika) ir Alexander Markvart (Rusija) atvyksta į Vilnių

Šie garso menininkai koncertuos birželio 5-6 dienomis, Vilniuje, renginyje "Bangų mūša".

„Los Heraldos Negros“ yra Sergio Sánchezo 2008 m. Meksike įkurtas triukšmo ir eksperimentinės muzikos projektas, kurio skambesys paremtas garso efektų transformuotais lauko įrašais. Šie įrašai daugiausia susiję su įvairiais gimtojoje menininko šalyje vykstančiais politiniais konfliktais.
Realiu laiku modifikuojami ir iš anksto apdoroti procesai, paleidžiami semplerių, juostų ir kilpinimo prietaisų pagalba, yra deformuojami ir kartais jungiami su metalo laužo garsais, kad sukurtų viską paskandinančią ir grėsmingą garso sieną.
Sánchezas taip pat yra grupių ir projektų „Miasma“, „amniosis“, „Hilaratura Crama“ bei „Verga de Pajaro“ narys, įrašų kompanijos „ruido horrible“ savininkas ir eksperimentinės muzikos renginių organizatorius.

 
ALEXANDER MARKVART
(Kemerovo, Siberia, Russia)
http://www.markvart.org/
http://alexandermarkvart.bandcamp.com/
 Aleksandras Markvartas yra Kemerove gimęs avangardinis muzikantas, teatro projektų dalyvis ir renginių bei festivalių oganizatorius. Daugelyje savo projektų ir performansų jis naudoja platų muzikinių instrumentų spektrą: fortepijoną, gitarą, akordeoną, saksofoną, trimitą, analoginius sintezatorius, elektroninius būgnus, fleitą, nešiojamąjį kompiuterį bei įvairius objektus, laidus, elektros prietaisus ir t.t. Menininko kūryboje susikerta daug muzikinių stilių – nuo radikalios laisvos improvizacijos, triukšmo ir hardcore iki gerai struktūruotų kompozicijų, minimal techno ir post-folk.
Markvartas įkūrė polistilistinės muzikos kolektyvus „Studio of Unconscious Music“ („SUM“) ir „Siberian Improvisation Company“ („SIC“). Dalyvavo eksperimentinių grupių „Inorganic Blossoming“, „PSVSV“, „Cherubs“, „Importunate Twins“ ir „Sekta Phoenix“ veikloje. Bendradarbiauja su įvairiais muzikos kūrėjais – Ilja Belorukovu, Aleksejumi Borisovu, „Léon“ (Šveicarija), „Plaistow“ (Šveicarija), Stefano Ferrianu (Italija), Simone'u Quatrana (Italija), „ByZero“, „St. Petersburg Improvisers Orchestra“ ir kitais.
2011 m. kartu su bendraminčiais įkūrė nepriklausomą įrašų kompaniją ir meno grupę „Akt-Produkt“. Rengia festivalius ir koncertus Kemerove (svarbiausi renginiai – įvairių menų festivalis „Theses“, „Naktis dailės muziejuje“, teatro festivalis „Oncoming Traffic“).


No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.