Tuesday, December 27, 2011

event: ŠERKŠNAS in Vilnius, Jan. 14th.ŠERKŠNAS  
Sausio
14d. 20val,. Vilnius, 48 Cechas, www.48cechas.lt
*******************************************************************
ŠERKŠNAS – tai įžanginis ambient / post-industrial  muzikos koncertas prieš festivalį SPEIGAS, kuris vyks vasario 10-11d. Kaune ir Vilniuje.

Dalyvauja projektai iš Šveicarijos ir Švedijos, grojantys vibratoriais ir virtuvės rakandais + retai Lietuvoj besirodantis ATRAC, grojantis noise iš vinylų, kaunietė DAINA DIEVA šiemet išleidusi nuostabų dark ambiento CD albumą Anglijos leidykoje http://www.comasection.com/
bei LYS - šių metų koncertuose ypatingai stebinęs masyviu drounu.

B°TONG (Šveicarija)
Chris Sigdell yra eksperimentinės elektronikos muzikantas, savo silpnybę ankstyvojo industrial’o tekstūroms ir ambientinių garsovaizdžių pionieriams gryninęs kultinėje industrial grupėje NID (1995-2005). B°tong muzika labai primena agoniškai lėtą ropojimą tamsiu tuneliu, kurio gale esanti neryški šviesa niekados nepriartėja.
B°tong kūryba tuo pačiu metu juda skirtingomis kryptimis. Iš ambiento ir izoliacionizmo, taip pat eksperimentinės muzikos, apimančios minkštus mikro garsus į labiau įtraukiantį noizą.

 DISKREPANT (Švedija)
Diskrepant yra solinis Per Åhlun (Švedija) projektas, kuriuo jis tiria ribas tarp garso ir muzikos, ramumos ir isterijos, šviesos ir tamsos. Jis kuria kompozicijas, esančias ant išnykimo ribos ir koncentruojasi į atmosferą ir tekstūrą - ne į tonalumą ar ritmą. Grodamas gyvai jis naudoja kontaktinius mikrofonus, vibratorius, efektus, kuriais formuoja niūrias, trukšmingas ir abstrakčias garsines aplinkas.

DAINA DIEVA (Kaunas)

LYS (Vilnius)

ATRAC aka DENIS ŠAFOVAL  (Olandija / Vilnius)


No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.